Šildantis Pleistras

Tai natūrali ir efektyvi pagalba kenčiant nemalonius raumenų, sąnarių skausmus, perpūtimus, patempimus, nugaros skausmus, skausmingas menstruacijas, reumatinius skausmus, sportines traumas, šalančių galūnių sindromą. Pleistro skleidžiama šiluma atpalaiduoja raumenis, suktyviną kraujotaką. Gali būti naudojamas ir kaip šilumos šaltinis leidžiant laisvalaikį gamtoje šaltu oru žvejojant, medžiojant.

Savaime įšylantį pleistrą yra lengva ir patogu naudoti užsiėmusiems ir aktyviems žmonėms bet kuriuo reikiamu momentu: darbe, namuose ar leidžiant laisvalaikį. Pleistras išimtas iš hermetiškos pakuotės pradeda reaguoti su ore esančiu deguonimi ir įšyla iki 53 C per 30 – 45 minutes bei šildo iki 12 valandų. Pleistras yra klijuojamas ant apatinių rūbų skausmo zonoje.

 

Produkto Aprašymas:

Efektyvi priemonė sušvelninti ar pašalinti sąnarių, raumenų skausmus ir uždegimus. Pleistro šiluma atpalaiduojančiai veikia kūną ir yra naudojamas siekiant mažinti lokalius reumatinius, raumenų skausmus, kaklo ir pečių juostos skausmus, strėnų gėlą, patempimus, sportines traumas, teniso alkūnės traumas, menstruacinius skausmus bei atpalaiduoti įtemptus raumenis.

• Pleistras išyla iki 53 °C
• Šildo 12h
• Maksimalią temperatūrą pasiekia per 30–45 min.

Naudojimo Instrukcija:

– Išimkite pleistrą iš pakelio. Pleistras aktyvuojasi kontaktuodamas su oru, todėl pakuotę atidarykite tik tada, kai esate pasiruošę jį naudoti.

– Nuplėškite apsauginę plėvelę ir klijuokite pleistrą ant rūbų, skausmo zonoje. Pleistro negalima klijuoti tiesiai ant odos. Įsitikinkite, kad tarp pleistro ir odos yra sluoksnis rūbų.

Sudėtis: geležies milteliai, vanduo, aktyvuota anglis, medienos milteliai, druska.

Netinkamas naudoti kūdikiams ir vaikams.

LAIKYTI VAIKAMS IR GYVŪNAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Jei sudėtinės dalys pateko į akis ar ant odos, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Pleistro sudėtinės dalys patekusios į virškinamąjį traktą, gali sukelti sveikatos sutrikimus. Jei nurijote, išskalaukite burną ir nedelsiant kreipkitės į medikus.

ISPĖJIMAI:
• Neteisingai naudojamas pleistras, gali sukelti odos nudegimus, todėl būtina užtikrinti, kad tarp odos ir pleistro visada, cirkuliuotų oras ir pleistras nebūtų prispaudžiamas gulint ar sedint.
• Jeigu šiluma yra per stipri arba pleistras sukelia diskomfortą (niežulį ir pan.), nedelsdami nuklijuokite pleistrą. Nenaudokite vienu metu ir pleistrą, ir nuskausminamuosius vaistus, kadangi negalėsite jausti, kai pleistras taps nemaloniai karštas.
• Niekada neklijuokite pleistro tiesiai ant odos, kad išvengti nudegimų. Visada užtikrinkite, kad tarp pleistro ir odos yra rūbų sluoksnis
• Jei išbertų odą, nedelsiant nustokite naudoti pleistrą.
• Atsargiai naudokite pleistrą senyvo amžiaus asmenims ar asmenims su fizine negalia, kurie savarankiškai negali nusiimti pleistro. Tikrinkite priklijuotą pleistrą ne rečiau kaip kas 2 valandas.
• Neklijuokite pleistro ant labai plonų, aptemptų rūbų, bei neriniuotų apatinių kur oda gali buti neapsaugota.
• Tik Išoriniam naudojimui.
• Jei abejojate, pasikonsultuokite su gydytoju ar šildymo procedura tinka jūsų atveju.
• Jeigu esate nėščia arba sergate diabetu, prieš naudojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Nenaudokite pleistro ant pažeistos, sudirgusios, patinusios odos. Nenaudokite pleistro ilgiau nei 12 valandų per parą. Nenaudokite pleistro miego metu. Nenaudokite pleistro kartu su kremais ar losjonais. Nešildyti pleistro mikrobangų krosnelėje. Pleistras yra vienkartinio naudojimo ir aktyvuojasi kontaktuodamas su oru. Nenaudokite pleistro kartu su kitais šilumos šaltiniais. Saugoti pleistrą nuo vandens ir kitų skysčių. Pleistro nedeginti. Pleistro negalima karpyti, plėšyti. Netinkamas jautriai odai.

Blephasteam

BlephasteamPrietaisas akių vokams šildyti. Rekomenduojama naudoti pacientams, kuriems yra Meibomo liaukų disfunkcija, užpakalinės voko dalies uždegimas (blefaritas), meibomitas, akių rožinė, šaltasis miežis (chalazionas), kontaktinių lęšių netoleravimas, sausų akių sindromas.

Saugi technologija Jūsų akių vokams

Gerai žinoma, kad Meibomo liaukų disfunkcija (MLD) sukelia ašarų plėvelės lipidų sluoksnio kokybės pakitimus. Dėl šių pakitimų atsiranda akies sudirginimo, uždegimo simptomai bei kartu pasireiškia akies paviršiaus ligos, tokios kaip užpakalinės voko dalies uždegimas (blefaritas), meibomitas, akių rožinė, šaltasis miežis (chalazionas), kontaktinių lęšių netoleravimas, sausų akių sindromas.

Oftalmologai pastebėjo, kad kasdienis akių vokų šildymas ir drėkinimas teigiamai veikia įvairias Meibomo liaukų disfunkcijos sukeltus simptomus.

Blephasteam ® – pirmasis patogus akių vokų šildymo prietaisas, rekomenduojamas pacientams, kuriems yra Meibomo liaukų disfunkcija ir su ja susijusių ligų, tokių kaip užpakalinės voko dalies uždegimas (blefaritas), meibomitas, akių rožinė, šaltasis miežis (chalazionas), kontaktinių lęšių netoleravimas, sausų akių sindromas.

Blephasteam ® prietaiso skleidžiama drėgmė ir šiluma atkemša Meibomo liaukas (liaukas, atsakingas už lipidų gamybą, esančias akių vokuose) ir taip pagerina ašarų kokybę bei sušvelnina akių ligų simptomus.

Remiantis originaliais moksliniais Dr. J. R. Fullerio tyrimais, Laboratoires Théa sukurė Blephasteam ® prietaisą, atitinkantį CE reikalavimus.

 

Pakuotės lapelis

Kas yra Meibomo liaukų disfunkcija?

Meibomo liaukos yra išsidėsčiusios akių vokų kraštuose. Jos gamina riebią medžiagą, vieną iš ašarų sudedamųjų dalių. Ši riebi medžiaga dėl savo specifinių savybių leidžia išvengti greito ašarų išgaravimo ir taip apsaugo akis nuo išsausėjimo bei stipraus akies paviršiaus pažeidimo.

Esant Meibomo liaukų disfunkcijai (MLD), šių liaukų angos užsikemša tirštu riebiu sekretu.

Ši riebi medžiaga susikaupia liaukose ir tinkamai nebeišsiskiria, o jos kokybė būna prastesnė. Dėl to ašaros greičiau išgaruoja ir atsiranda sausumo simptomas.

Meibomo liaukos patinsta, akių vokus apima uždegimas, kuris sukelia akių sudirginimą, niežėjimą, neryškų matymą ir svetimkūnio akyje pojūtį.

Kaip atpažinti MLD?

MLD simptomai nėra specifiniai ir paprastai gali būti painiojami su sausų akių sindromu ir kitų akių ligų simptomais, tokiais kaip niežėjimas, deginimo, svetimkūnio buvimo akyje pojūtis ir sausumas.

Akių vokų uždegimui yra būdingos paraudusios ir uždegimo apimtos akys. Dažnai kartu būna gleivingų išskyrų, dėl jų sulimpa akių vokai.

Tokiu atveju būtina ištirti akių vokus ir Meibomo liaukas. Siekiant įsitikinti, kad Jums yra MLD, rekomenduojama pasikonsultuoti su akių priežiūros specialistu.

Kaip gydyti?

Kai nustatoma, jog būtent MLD yra pagrindinė problemos priežastis, akių priežiūros specialistas siūlo tradicinį akių vokų šildymo ir vokų higienos palaikymo režimą. Svarbu žinoti, kad MLD reikalingas nuolatinis gydymas.

MLD gydymo metu yra svarbi kasdienė akių vokų higiena. Gydytojas gydymo metu, gali paskirti sisteminius antibiotikus, vietinius antibiotikus ir vietinio naudojimo steroidus.

Akių vokų šildymo režimas yra itin svarbus. Paprastai daromi karšti kompresai, kurie gali būti nepraktiški ir reikalauja daug laiko bei sunku kontroliuoti kompreso dregnumo bei šilumos lygį.

Blephasteam ® yra patentuotas medicinos prietaisas, kurio veikimas paremtas originaliais moksliniais britų oftalmologo konsultanto Dr. J. R. Fullerio tyrimais. Šis inovatyvus prietaisas sukuria aplinką, kuri natūraliai pagerinančią ašarų kokybę, kas kartu gerina akių sveikatą bei suteikia komforto pojūtį. Blephasteam ® prietaiso skleidžiama šiluma ir drėgmė atkemša Meibomo liaukas ir pagerina akių vokų bei akių sveikatos būklę

Prietaisas patogus ir saugus, jį naudojant galima aiškiai matyti bei mirksėti. Jis atitinka visus saugumo reikalavimus.

Rekomenduojama akių vokų higiena susided iš trijų žingsnių:

1 žingsnis: rekomenduojama akių vokus šildyti po 10 minučių du kartus per dieną, kad suskystėtų liaukose esantys sutirštėję riebalai

2 žingsnis: Blephasteam® procedūros pabaigoje, rekomenduojama pamasažuoti akių vokus, kad pašalintumėte riebias medžiagas, spaudžiant užsikimšusias liaukas. Šis žingsnis yra itin svarbus. Akių vokų masažas padės išspausti suskystėjusį riebų sekretą iš liaukų. Pagerės akių komforto pojūtis.

Švelniai masažuokite viršutinį akies voką, darydami mažus ratukus prie blakstienų, tada pamasažuokite apatinį voką iš dešinės į kairę.

Kad masažas būtų efektyvesnis, rekomenduojama atlikti sukamuosius judesius pirštais ant viršutinių akių vokų.

3 žingsnis: Nuvalykite akių vokų kraštus sudrėkinta vata, kad pašalintumėte prie blakstienų esantį riebų sekretą.

Akių vokų higienos procedūros pabaigoje nuvalykite akių vokus šveitikliu arba vatos diskeliais, pavyzdžiui, Blephaclean ® diskeliai be konservantų.

Akių vokų higieną rekomenduojama atlikti ryte, kad būtų pašalintos per naktį susikaupusios ląstelės.

 

 

Kaip naudoti Blephasteam ®?

Blephasteam® yra medicinos prietaisas, kurį naudoti Jums paskyrė akių priežiūros specialistas.

Rekomenduojame naudoti Blephasteam® du kartus per dieną, nebent Jūsų akių priežiūros specialistas rekomendavo kitaip. Tarp procedūrų turi praeiti mažiausiai 4 valandos.
Svarbu vadovautis naudojimosi instrukcijomis ir J akių priežiūros specialisto rekomendacijomis.
Prietaisą būtina naudoti su sudrėkintais Blephasteam® žiedais. Šie žiedai yra vienkartiniai ir kiekvienos procedūros metu reikia naudoti naujus.

Blephasteam® prietaisą gali naudoti tik vienas asmuo. Kiekvieną kartą pasinaudojus būtina jį kruopščiai išvalyti pridėta sausa mėlyno audeklo skiaute arba alkoholyje pamirkytu šluostuku.

Kada Blephasteam ® naudoti negalima?

Blephasteam® negalima naudoti, nebent gydytojui patarus:

o esant ūminėms akių ir (arba) akių vokų ligoms,
o neseniai įvykus akių traumai ir esant ragenos pažeidimams,
o Meibomo seborėjos atveju (esant sustiprėjusiai akių vokų liaukų sekrecijai),
o po akies ar akies srities operacijų.

Jeigu nešiojate kontaktinius lęšius, prieš naudodami Blephasteam ® visada juos išsiimkite.
Akių lašų negalima vartoti mažiausiai 15 minučių po Blephasteam ® naudojimo.
Jeigu dėl ko nors abejojate, kreipkitės į akių priežiūros specialistą.

Iškilus bet kokiems klausimams apie šį prietaisą ar norint gauti medicininį patarimą prašom kreiptis į akių priežiūros specialistą arba Laboratoires THEA (contact@blephasteam.com).

 

 

DUK

Kas yra Blephasteam ®?
Blephasteam ®
yra inovatyvus patentuotas medicinos prietaisas, gydantis akių vokus latentine šiluma ir skirtas Meibomo liaukų disfunkcijos (MLD) simptomams palengvinti. MLD sukelia tam tikrus akies sudirginimo simptomus, pavyzdžiui, sausų akių sindromą.

Šis inovatyvus prietaisas sukuria drėgną ir šiltą aplinką, kuri natūraliai pagerina ašarų kokybę ir taip gerina akių paviršiaus sveikatą, regėjimą ir suteikia komforto pojūtį. Pagrindinis poveikis yra padidinti žmogaus ašarų plėvelės lipidų sluoksnio storį ir pagerinti jo kokybę, taip pagerinant ašarų funkciją. Ašarų plėvelės lipidų sluoksnis yra gaminamas akių vokų Meibomo liaukose, kurios dažnai gali būti užsikimšusios, ir dėl to gali pasireikšti tam tikros būklės, pavyzdžiui, sausų akių sindromas.

Blephasteam® yra sukurtas kontroliuojamomis sąlygomis gydyti latentine šiluma, atkimšti Meibomo liaukas ir pagerinti akių vokų ir akių sveikatą.

 

Kas yra Meibomo liaukų disfunkcija?
Meibomo liaukos yra išsidėsčiusios ties akių vokų kraštais. Jos gamina riebią medžiagą, kuri yra viena iš ašarų sudedamųjų dalių. Ši riebi medžiaga dėl savo specifinių savybių leidžia išvengti greito ašarų išgaravimo ir taip apsaugo akis nuo sausumo ir stipraus akies paviršiaus pažeidimo.

Esant Meibomo liaukų disfunkcijai (MLD) šių liaukų angos užsikemša tirštu riebiu sekretu.

Dėl to ši riebi medžiaga susikaupia liaukose, tinkamai nebeišskiriama, o jos kokybė yra prastesnė. Dėl to ašaros greičiau išgaruoja ir atsiranda sausų akių sindromo simptomų.

Meibomo liaukos patinsta, akių vokus apima uždegimas, sukeliantis akių sudirginimą, niežėjimą, neryškų matymą ir svetimkūnio pojūtį.

 

Kaip atpažinti MLD?
MLD simptomai nėra specifiniai ir paprastai painiojami su sausų akių sindromo ir kitų akių ligų simptomais, tokiais kaip niežėjimas, deginimo, svetimkūnio buvimo akyje pojūtis ir sausumas.

Akių vokų uždegimui yra būdingos paraudusios ir uždegimo apimtos akys. Dažnai kartu būna gleivingų išskyrų, dėl kurių sulimpa vokai.

Būtina ištirti akių vokus ir Meibomo liaukas. Siekiant įsitikinti, kad Jums yra MLD, rekomenduojame pasikonsultuoti su akių priežiūros specialistu.

 

Kaip naudoti Blephasteam ®?
Blephasteam
® yra medicinos prietaisas, kurį naudoti Jums paskyrė akių priežiūros specialistas. Prieš bet kokį bandymą naudoti prietaisą, pasitarkite su akių priežiūros specialistu.

Prietaisą būtina naudoti su sudrėkintais Blephasteam® žiedais. Šie žiedai yra vienkartiniai ir prieš kiekvieną procedūrą turi būti pakeisti naujais.

Blephasteam® prietaisą gali naudoti tik vienas asmuo. Kiekvieną kartą pasinaudojus būtina jį kruopščiai išvalyti pridėta sausa mėlyno audeklo skiaute arba alkoholyje pamirkytu šluostuku.

 

Kur galiu įsigyti Blephasteam ® ir Blephasteam ® žiedų?
Blephasteam
® ir Blephasteam® žiedų galima nusipirkti pas mus, rašykite info@medura.lt arba skambinkite 8 612 62670.

Daugiau informacijos: www.blephasteam.com