Kremas nuo žvynelinės

Kremas nuo žvynelinės.

kartalin_newKartalin ®  tai kremas, kurio pagrindą sudaro grynas aliejus ir naturalūs, netaršūs komponentai.
Kartalin ® taip pat yra veiksmingas kremas nuo kai kurios rūšies egzemos, neurodermatito ir dermatito
Kartalin ® buvo testuojamas laboratorijose, kliniškai pripažintas Rusijoje ir Ukrainoje kaip nenuodingas, be kontraindikacijų kremas.
Tyrinėjimai ir plėtojimai vyksta jau nuo 1992 m. Ikiklinikiniai tyrimai buvo pradėti farmakologijos fakultete, Sibiro Medicinos Universitete.
„Kartalin“ yra užpatentuotas ir sertifikuotas produktas.

Trumpa informacija apie produktą:
„Kartalin“ tai išorinis apsaugojamasis kremas nuo psoriazės ir kai kurių neurodermatito, egzemos ir alerginio dermatito.
„Kartalin“ kremas sudarytas tik iš natūralių medžiagų: medicininės žolelės – lakišius, ramunėlės; vitaminas A ir D, lysozymas, medus; eukalipto ir levandų aliejus, salicilo rūgštis, grynas aliejus.
„Kartalin“ kremas atitiko visų testų reikalavimus Rusijoje, Ukrainoje ir buvo mokslininkų bei pacientų įvertintas. Kremas efektyviai padeda kovoti su odos ligomis.
Farmakologinis efektas: teikia kermatolitinę, antiuždegiminę ir atstatančią pagalbą. Dauguma pacientų turį stabilią, ilgai trunkančią remisiją.
„Kartalin“ sudėtyje nėra jokių sintetinių ir harmoninių medžiagų, todėl nesukelia atrofijos, nedirgina odos, nesukelia šalutinių poveikių. Tai visiškai saugus kremas, kurį galima naudoti nepriklausomai nuo pacientų amžiaus.
Gydymo procesas vidutiniškai trunka nuo 2.5 iki 4 mėnesių. Reikiama „Kartalin“ dozė priklauso nuo žaizdos dydžio bei pačios odos.

Kontraindikacijos: nenustatyta.
Šalutiniai poveikiai: nereikšmingas ligos apsunkimas gydymo pradžioje yra įmanomas.  Žmonių, kurie yra alergiški, netolerancija skirtingiems kremo komponentams taip pat yra įmanoma.
Rekomendacijos kaip naudoti :
Griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus; pageidaujama nerūkyti; nevalgyti kiaušinių, keptos mėsos, aštraus maisto; gerai išsimiegoti; vengti nervinės įtampos; pasivaikščioti prieš miegą nerekomenduojama maišyti kremo „Kartalin“ su harmoniniais kremais. Nepaisant didelių odos žaizdų pradėkite pamažu vartoti kremą, pradedant nuo kojų, po trijų dienų pereinant prie rankų. Po dar trijų dienų galima gydyti kitas pažeistas vietas; nenaudokite tvarsčių, dėvėkite tik būtinus drabužius; nenutraukite gydymo net vienai dienai.
Kremą rekomenduojama naudoti dviem etapais: atstatymas ir įtvirtinimas.

I atstatymas: visiškas dėmių panaikinimas iki išplėtotų diskrominių  dėmių.
Kremas tepamas ant žaizdotų vietų plonu sluoksniu  1 ar 2 kartus per dieną. Kremo nenuvalykite anksčiau nei po dvylikos valandų. Efektas dažniausiai pradeda matytis po 1-2 savaičių. Būtina tepti kremą tol, kol visiškai nuo odos dingsta dėmės.

II įtvirtinimas: kai oda tampa sveika, norint įtvirtinti efektą reikia dar vieną mėnesį, vieną kartą per dieną tepti kremu.

Laikymo sąlygos:
Laikykite kambario temperatūroje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Galiojimo laikas: 3 metai.

 

Daugiau informacijos: http://kartalin.ru/index.php?option=com_k2&view=item&layout=item&id=22&Itemid=140&lang=ru