Šildantis Pleistras

Tai natūrali ir efektyvi pagalba kenčiant nemalonius raumenų, sąnarių skausmus, perpūtimus, patempimus, nugaros skausmus, skausmingas menstruacijas, reumatinius skausmus, sportines traumas, šalančių galūnių sindromą. Pleistro skleidžiama šiluma atpalaiduoja raumenis, suktyviną kraujotaką. Gali būti naudojamas ir kaip šilumos šaltinis leidžiant laisvalaikį gamtoje šaltu oru žvejojant, medžiojant.

Savaime įšylantį pleistrą yra lengva ir patogu naudoti užsiėmusiems ir aktyviems žmonėms bet kuriuo reikiamu momentu: darbe, namuose ar leidžiant laisvalaikį. Pleistras išimtas iš hermetiškos pakuotės pradeda reaguoti su ore esančiu deguonimi ir įšyla iki 53 C per 30 – 45 minutes bei šildo iki 12 valandų. Pleistras yra klijuojamas ant apatinių rūbų skausmo zonoje.

 

Produkto Aprašymas:

Efektyvi priemonė sušvelninti ar pašalinti sąnarių, raumenų skausmus ir uždegimus. Pleistro šiluma atpalaiduojančiai veikia kūną ir yra naudojamas siekiant mažinti lokalius reumatinius, raumenų skausmus, kaklo ir pečių juostos skausmus, strėnų gėlą, patempimus, sportines traumas, teniso alkūnės traumas, menstruacinius skausmus bei atpalaiduoti įtemptus raumenis.

• Pleistras išyla iki 53 °C
• Šildo 12h
• Maksimalią temperatūrą pasiekia per 30–45 min.

Naudojimo Instrukcija:

– Išimkite pleistrą iš pakelio. Pleistras aktyvuojasi kontaktuodamas su oru, todėl pakuotę atidarykite tik tada, kai esate pasiruošę jį naudoti.

– Nuplėškite apsauginę plėvelę ir klijuokite pleistrą ant rūbų, skausmo zonoje. Pleistro negalima klijuoti tiesiai ant odos. Įsitikinkite, kad tarp pleistro ir odos yra sluoksnis rūbų.

Sudėtis: geležies milteliai, vanduo, aktyvuota anglis, medienos milteliai, druska.

Netinkamas naudoti kūdikiams ir vaikams.

LAIKYTI VAIKAMS IR GYVŪNAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Jei sudėtinės dalys pateko į akis ar ant odos, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Pleistro sudėtinės dalys patekusios į virškinamąjį traktą, gali sukelti sveikatos sutrikimus. Jei nurijote, išskalaukite burną ir nedelsiant kreipkitės į medikus.

ISPĖJIMAI:
• Neteisingai naudojamas pleistras, gali sukelti odos nudegimus, todėl būtina užtikrinti, kad tarp odos ir pleistro visada, cirkuliuotų oras ir pleistras nebūtų prispaudžiamas gulint ar sedint.
• Jeigu šiluma yra per stipri arba pleistras sukelia diskomfortą (niežulį ir pan.), nedelsdami nuklijuokite pleistrą. Nenaudokite vienu metu ir pleistrą, ir nuskausminamuosius vaistus, kadangi negalėsite jausti, kai pleistras taps nemaloniai karštas.
• Niekada neklijuokite pleistro tiesiai ant odos, kad išvengti nudegimų. Visada užtikrinkite, kad tarp pleistro ir odos yra rūbų sluoksnis
• Jei išbertų odą, nedelsiant nustokite naudoti pleistrą.
• Atsargiai naudokite pleistrą senyvo amžiaus asmenims ar asmenims su fizine negalia, kurie savarankiškai negali nusiimti pleistro. Tikrinkite priklijuotą pleistrą ne rečiau kaip kas 2 valandas.
• Neklijuokite pleistro ant labai plonų, aptemptų rūbų, bei neriniuotų apatinių kur oda gali buti neapsaugota.
• Tik Išoriniam naudojimui.
• Jei abejojate, pasikonsultuokite su gydytoju ar šildymo procedura tinka jūsų atveju.
• Jeigu esate nėščia arba sergate diabetu, prieš naudojimą pasikonsultuokite su gydytoju.

Nenaudokite pleistro ant pažeistos, sudirgusios, patinusios odos. Nenaudokite pleistro ilgiau nei 12 valandų per parą. Nenaudokite pleistro miego metu. Nenaudokite pleistro kartu su kremais ar losjonais. Nešildyti pleistro mikrobangų krosnelėje. Pleistras yra vienkartinio naudojimo ir aktyvuojasi kontaktuodamas su oru. Nenaudokite pleistro kartu su kitais šilumos šaltiniais. Saugoti pleistrą nuo vandens ir kitų skysčių. Pleistro nedeginti. Pleistro negalima karpyti, plėšyti. Netinkamas jautriai odai.